+421 917 200 900 hotline

Správa a nasadenie Microsoft Exchange Server

Microsoft Exchange Server je emailové riešenie ktoré umožní Vašej spoločnosti výmenu e-mailov, kalendárov, kontaktov a úloh. Nasadenie Microsoft Exchange Serveru je perfektný spôsob, ako sfunkčniť mailový systém a komunikáciu Vašej spoločnosti na profesionálnej úrovni.

Správa Microsoft Exchange Server

Obsahuje veľa moderných prvkov, ktoré Vám zjednodušia prácu a používanie:

  • Prístup k e-mailom, kalendárom, kontaktom a úlohám z akéhokoľvek zariadenia
  • Tímové nástroje, ako verejné zložky, zdieľanie kalendárov a kontaktov, organizovanie schôdzok a zasadacích miestností.
  • Pokročilá ochrana, prevencia straty dát a dostupnosť služby (nepretržitá prevádzka), vyspelá antispamová ochrana
  • Active Directory: integrovaný prístup na základe rolí
  • Možnosť inštalácie v lokálnej sieti alebo v cloude
  • PBX-integrácia, ktorá vám umožní používať hlasovú poštu;

Prístup kdekoľvek

Prístup k emailom, kalendárom, kontaktom a úlohám kdekoľvek z Vašich zariadení, počítačov (Windows, MacOS alebo Linux), mobilných zariadení (Windows Phone, Android, iOS, Blackberry OS, atď.., Prístup je podporovaný aj prostredníctvom Vášho webového prehliadača.

Ak máte záujem o nasadenie Microsoft Exchange Serveru vo Vašej spoločnosti náš tím Vám zabezpečí bezproblémové nasadenie riešenia. Ak už používate Exchange Server, radi Vám pomôžeme so správou a optimalizáciou existujúcej infraštruktúry, zlepšeniu zabezpečenia a dostupnosti systému. Zabezpečíme, aby ste využívali všetky výhody Exchange Servera efektívnym spôsobom! Máme dlhodobé skúsenosti s migráciu Exchange Servera na novú verziu alebo migráciu do Exchange Online.

Riešenie pre tímy

Tímové riešenia, verejné zložky, kalendáre a kontakty Vám umožnia zdieľať dáta s ostatnými užívateľmi.

Viacúrovňová antispamová ochrana ochráni Vašu spoločnosť pred nevyžiadanou poštou.

Hlasová schránka

Microsoft Exchange server môže byť integrovaný s Vašou telefónnou ústredňou (PBX) s cieľom poskytnúť výhody možnosti využívania odkazovej schránky.

Kontaktujte nás v prípade ak potrebujete zistiť ďalšie informácie. Naši odborníci certifikovaní spoločnosťou Microsoft  vám pomôžu naplánovať implementáciu, pripraviť, nainštalovať a nakonfigurovať Microsoft Exchange Server. Poskytneme Vám vysoko kvalifikovanú technickú podporu a konzultačné služby.  Samozrejmosťou našich služieb je aj komplexná správa a údržba riešenia ktorú poskytujeme aj v rámci našich  služieb v oblasti správy počítačovej siete.

Naše certifikáty

Translate »