+421 917 200 900 hotline

Microsoft Sharepoint

Microsoft SharePoint je systém pre správu dokumentov a podnikového obsahu. Umožňuje rôznym skupinám, aby vytvárali stránky a používali ich ako centralizovaný, chránený priestor pre zdieľanie dokumentov. Pomocou služby SharePoint môžete vytvoriť interné a verejné webové stránky, spolupracovať s kolegami a partnermi, a spravovať verzie dokumentov.

Správa Microsoft SharePoint

Obsahuje funkcie ako napríklad:

  • Sada webových aplikácií pre spoluprácu
  • Funkcie pre vytváranie webových portálov
  • Vyhľadávanie informácií v dokumentoch a informačných systémov
  • Workflow management a správu obsahu
  • Tvorba protokolov na zadávanie dát
  • Business intelligence nástroje a ďalšie

Vytvorte si Webstránku

môžete vytvoriť interné a verejné internetové stránky , spolupracovať so svojimi kolegami a partnermi a zverejňovať stránky prostredníctvom internetu.

Správa Microsoft SharePoint - Vytvorte si Webstránku

Management verzií súborov

SharePoint Vám umožňuje správu jednotlivých verzií súborov. Táto funkcia je veľmi užitočná a ochráni Vás pred prípadnou stratou dát.

Správa Microsoft SharePoint - Management verzií súborov

Robiť procesy efektívne

SharePoint má funkciu pre uľahčenie obchodných procesov. Má tiež vstavané šablóny ktoré umožňujú zefektívniť bežné procesy.

Správa Microsoft SharePoint - Robiť procesy efektívne

Vyhľadávanie dát

SharePoint Server umožňuje vyhľadávať dát v rámci lokálnej počítačovej siete , intranetu a internetu v minimálnom čase a s maximálnou účinnosťou.

Správa Microsoft SharePoint - Vyhľadávanie dát

Kontaktujte nás v prípade ak potrebujete zistiť ďalšie informácie. Ak máte záujem používať SharePoint Server vo vašej organizácii pomôžeme vyriešiť problém s plánovaním, implementáciou, konfiguráciu a podporou. Náš vysoko kvalifikovaný tím  Vám ukáže ako využiť výhody SharePoint Servera a vytvárať užívateľsky prívetivé a bezpečné prostredie. Zabezpečíme komplexnú správu  implementáciu alebo vytvorenie hybridného prostredia, či už na mieste alebo v cloude (v rámci balíčka Office 365).V rámci našich služieb v oblasti správy počítačov a sietí vám vieme zabezpečiť komplexnú správu systému.

Naše certifikáty

Translate »