+421 917 200 900 hotline

Microsoft Windows Server

Microsoft Windows Server je pokročilý serverový operačný systém, ktorý poskytuje mnoho príležitostí vylepšiť firemnú IT infraštruktúru. Podporuje širokú škálu populárnych a nenahraditeľných softvérových produktov, ako napríklad Microsoft Exchange Server, MS SQL Server, SharePoint Server. Windows Server tiež umožňuje centralizovať manažment užívateľov a počítačov v sieti, vytvoriť bezpečné úložisko súborov a implementovať vysoko dostupné webové servery.

Správa a nasadenie Microsoft Windows Server

Napríklad, najnovšia dostupná verzia, Windows Server 2012, má nasledujúce vlastnosti: 

  • centralizovaná správa a distribúcia aktualizácií medzi počítače v sieti (WSUS)
  • automatizované nasadenie operačného systému Windows cez sieť
  • bezpečný a rýchly webový server
  • VPN Server a službu Remote Desktop Services, ktorá užívateľom umožňuje pristupovať k svojim dátam z ľubovoľného miesta.
  • vyvažovanie zaťaženia siete medzi niekoľkými servermi
  • multifunkčný virtuálny manažér strojov
  • ľahko prispôsobiteľné vstavané zálohovanie dát a mnoho ďalších vlastností.

Správa počítačov a užívateľov (Active Directory)

Táto súčasť Microsoft Windows Serveru Vám umožní centralizovať správu počítačov a užívateľov vo Vašej sieti. Umožňuje nasadzovanie, konfiguráciu, inštaláciu softvérov a updatov a pod.

Správa a nasadenie Microsoft Windows Server - Správa počítačov a užívateľov

Ak ste sa rozhodli pre implementáciu systému Windows Server vo vašej spoločnosti náš tím serverových špecialistov certifikovaných spoločnosťou Microsoft vám pomôže vyťažiť maximum z Vašich serverov ! 

  • Pomôžeme vám naplánovať implementáciu, zvoliť správne vydanie, pripraviť, nainštalovať a nakonfigurovať systém Microsoft Windows Server.
  • Budeme Vám poskytovať vysoko kvalitnú podporu pre všetky Windows Server role a funkcie, vrátane služby správy počítačov a užívateľov (Active Directory), Virtualizácie (Hyper-V, ESXi), Webových služieb (IIS) a ďalších.
  • Môžeme Vám tiež pomôcť realizovať multi stranovú firemnú infraštruktúru, federalizovaný most s partnermi a hybridné cloudové prostredie s riešeniami, ako sú Azure Active Directory a dvoj faktorová autentifikácia a iné.

 

Služba pre vzdialenú plochu (Remote Desktop Services)

Služba pre vzdialené pripojenie pracovnej plochy Vám poskytne bezpečný a stabilný prístup do Vašej lokálnej siete pre externých používateľov. Je nenahraditeľným nástrojom pre prácu z domu ako aj pre užívateľov na pracovnej ceste.

Správa a nasadenie Microsoft Windows Server - Služba pre vzdialenú plochu

Webové služby (Internet Information Services )

Bezpečný a rýchly webový server ktorý Vám  umožní prevádzkovať webové stránky a služby (ASP.NET, CGI, ISAPI, atď.). Vytvorte bezpečné FTP dátové úložisko a službu pre odosielanie emailov (SMTP).

Správa a nasadenie Microsoft Windows Server - Webové služby

Virtualizácia – Hyper-V

Umožňuje nasadenie virtuálnych počítačov na serveri so systémom Microsoft Windows Server . Pomocou tejto funkcie môžete vytvoriť farmu vysoko účinných a spoľahlivý virtuálnych strojov, ktoré pomôžu ušetriť peniaze za drahý hardvér .

Správa a nasadenie Microsoft Windows Server - Virtualizácia - Hyper - V

Kontaktujte nás v prípade ak potrebujete zistiť ďalšie informácie. Naši odborníci certifikovaní spoločnosťou Microsoft  vám pomôžu naplánovať implementáciu, pripraviť, nainštalovať a nakonfigurovať Microsoft Windows Server. Poskytneme Vám vysoko kvalifikovanú technickú podporu a konzultačné služby. Samozrejmosťou našich služieb je aj komplexná správa a údržba riešení ktorú poskytujeme aj v rámci našich komplexných služieb v oblasti správy počítačov a sietí.

Naše certifikáty

Translate »